Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:02, 27.01.2020
Każdy etap kariery zawodowej niesie ze sobą możliwość nie tylko zdobycia doświadczenia w pracy, ale też rozwijania kompetencji przydatnych w rozwoju. Cenne umiejętności można zdobyć w każdym zawodzie. Nawet, gdy z pozoru zajęcie wydaje się mało wymagające. Jakie korzyści w rozwoju zawodowym może przynieść praca w sklepie odzieżowym?
11:11, 06.11.2019
Zawody z niskim progiem wejścia charakteryzują się sprawnie przeprowadzanym procesem rekrutacji oraz błyskawicznym zatrudnianiem nowych kandydatów. Jeśli nie mamy zbyt wielkich oczekiwań względem pracy bądź nie posiadamy zbyt dużych kwalifikacji, będą one dla nas jak znalazł.
11:10, 05.11.2019
Jedną z metod skutecznego poszukiwania pracy jest dopasowywanie CV do wybranego pracodawcy. Przeważnie przyjmuje się, iż jeden uniwersalny dokument może zostać rozesłany do wielu firm . Jednak nie zawsze warto wysyłać masowo jedną wersję dokumentu, a mieć ich w zanadrzu kilka spersonalizowanych. Oto kilka rad, jak dopasować CV do potencjalnego pracodawcy.
11:56, 17.08.2019
Rozmowa rekrutacyjna prowadzona za pomocą łącza internetowego to nowoczesny, tani i szybki sposób na znalezienie nowych pracowników. Metoda ta stosowana jest zwłaszcza w dużych, międzynarodowych koncernach. Powinniśmy pamiętać, że podczas rozmowy przez wszelkiego typu komunikatory obowiązuje ta sama kultura, co w przypadku klasycznej rozmowy rekrutacyjnej.
11:39, 11.08.2019
Duża rotacja pracownicza w firmie oznaczać może, iż szefostwo ma problemy z utrzymaniem przy sobie pracowników bądź działa w specyficznej branży, który wymusza tego typu zjawiska. Jaki jednak ma ona wpływ na pracowników i charakter pracy?
13:22, 04.06.2019
Z punktu widzenia pracodawcy atrakcyjny pracownik to taki, który spełnia szereg założeń i posiada kwalifikacje niezbędne na stanowisku. Większość z nich odnosi się przede wszystkim do jego kompetencji i tego, ile jest w stanie dać firmie.
13:20, 04.06.2019
Bardzo często zdarza się podczas poszukiwań pracy, że mimo usilnych prób i setek wysłanych CV, nie jesteśmy w stanie znaleźć upragnionego zatrudnienia. Ma to związek z błędami popełnianymi w czasie przeglądania ofert pracy oraz bezpośrednio po aplikacji na wybrane z nich.
1
10:56, 15.04.2019
Jak kupić meble na taras? Jak wybrać najlepsze tworzywo? Na jaki zestaw mebli się zdecydować? Na co zwrócić uwagę, podczas zakupów? Chcesz wiedzieć?
11:09, 25.01.2019
Prowadzenie rekrutacji z wykorzystaniem rozmowy telefonicznej nie jest niczym nowym ani zaskakującym, jednak ciągle potrafi rozproszyć tych kandydatów, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnej rozmowy kwalifikacyjnej. Warto być gotowym na dłuższą wymianę zdań z rekruterem - sporo firm, w tym dużych koncernów, właśnie taką formę traktuje jako jeden z kilku etapów weryfikacji kandydatów.
11:06, 25.01.2019
Choć możemy tego nie dostrzegać, znajdujemy się obecnie na progu rewolucji technologicznej: komputery i Internet zmieniły rzeczywistość człowieka, a wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy świadkami przełomu na miarę wprowadzenia do powszechnego obrotu komputerów osobistych. Warto jednak spojrzeć na rozwój technologii nie przez pryzmat dystopijnych teorii, ale raczej szans, jakie stwarzają one dla każdego, kto tylko posiada do nich dostęp.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube ?NIEDIEGETYCZNE?. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA
© lubliniec365.pl | Prawa zastrzeżone