Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Droniowicka 27, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania przedszkolengo. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.11.2020
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
    Uprawnienia:
    • praca z dziećmi
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedszkole Miejskie Nr 6 Lubliniec
      Adres: Droniowicka 27, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Edyta Łach
      Numer telefonu: 34 351 14 06
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail, Godziny : 7.00-15.00
      brak
      StPr/20/0634
      wynagrodzenie od od 1 574 PLN

      księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie i weryfikacja faktur kosztowych i sprzedażowych, analiza i uzgadnianie kont, rozrachunków
      StPr/20/0632
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokojeniu jej podstawowych potrzeb życiowych. Asystowanie personelowi medycznemu.
      24/11/2020

      nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze stałymi klientami firmy, wyszukiwanie nowych klientów, realizacja założonych budżetów sprzedaży, bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (kontakt bezpośredni z klientem, kontakt telefoniczny, negocjacje warunków sprzedaży, logistyka i wystawiane faktur), zdobywanie wiedzy o danej sytuacji na rynku z branży tworzywa sztuczne, wprawadzanie danych do systemu (OPTIMA), udział w targach i w akcjach promocyjnych
      StPr/20/0628
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze stałymi klientami firmy, wyszukiwanie nowych klientów, realizacja założonych budżetów sprzedaży, bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (kontakt bezpośredni z klientem, kontakt telefoniczny, negocjacje warunków sprzedaży, logistyka i wystawiane faktur), zdobywanie wiedzy o danej sytuacji na rynku z branży tworzywa sztuczne, wprawadzanie danych do systemu (OPTIMA), udział w targach i w akcjach promocyjnych, częste wyjazdy do klientów
      StPr/20/0629
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      prace dekarskie
      StPr/20/0630

      obsługa klientów i zapoznanie ich z ofertą klubu, dbanie o porządek na terenie obiektu
      StPr/20/0631
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Pakowanie wyrobów na stanowisku pracy zgodnie zobowiązującym procesem technologicznym i specyfikacją logistyczną w Języku Angielskim, poprzez obsługę i odbieranie wyrobu z dyszy do właściwych opakowań.
      StPr/20/0625
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      prowadzenie magazynu min.rotacyjnego, bielizny, odpadow medycznych; prowadzenie dokumentacji odpadów medycznych w system; utrzymywanie właścicwego porządku i czystości w magazynach; przyjmowanie zamówień na materiały i sprzęt; zakup niezbędnych materiałów i inne
      StPr/20/0610

      Nauczyciel wychowania przedszkolengo. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej.
      StPr/20/0609
      wynagrodzenie od od 2 949 PLN