Pomocnik operatora

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie i zakładanie surowców na ring produkcyjny, kontrola jakości produkowanych wyrobów, dbałość o stan techniczny lini produkcyjnej, pakowanie, paletowanie wyrobów, prace porządkowe, obsługa owijarki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: HYGIENIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Elżbieta Szczygieł
    Numer telefonu: 728827112
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    brak
    StPr/20/0634
    wynagrodzenie od od 1 574 PLN

    księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie i weryfikacja faktur kosztowych i sprzedażowych, analiza i uzgadnianie kont, rozrachunków
    StPr/20/0632
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokojeniu jej podstawowych potrzeb życiowych. Asystowanie personelowi medycznemu.
    24/11/2020

    nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze stałymi klientami firmy, wyszukiwanie nowych klientów, realizacja założonych budżetów sprzedaży, bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (kontakt bezpośredni z klientem, kontakt telefoniczny, negocjacje warunków sprzedaży, logistyka i wystawiane faktur), zdobywanie wiedzy o danej sytuacji na rynku z branży tworzywa sztuczne, wprawadzanie danych do systemu (OPTIMA), udział w targach i w akcjach promocyjnych
    StPr/20/0628
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze stałymi klientami firmy, wyszukiwanie nowych klientów, realizacja założonych budżetów sprzedaży, bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (kontakt bezpośredni z klientem, kontakt telefoniczny, negocjacje warunków sprzedaży, logistyka i wystawiane faktur), zdobywanie wiedzy o danej sytuacji na rynku z branży tworzywa sztuczne, wprawadzanie danych do systemu (OPTIMA), udział w targach i w akcjach promocyjnych, częste wyjazdy do klientów
    StPr/20/0629
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    prace dekarskie
    StPr/20/0630

    obsługa klientów i zapoznanie ich z ofertą klubu, dbanie o porządek na terenie obiektu
    StPr/20/0631
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Pakowanie wyrobów na stanowisku pracy zgodnie zobowiązującym procesem technologicznym i specyfikacją logistyczną w Języku Angielskim, poprzez obsługę i odbieranie wyrobu z dyszy do właściwych opakowań.
    StPr/20/0625
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prowadzenie magazynu min.rotacyjnego, bielizny, odpadow medycznych; prowadzenie dokumentacji odpadów medycznych w system; utrzymywanie właścicwego porządku i czystości w magazynach; przyjmowanie zamówień na materiały i sprzęt; zakup niezbędnych materiałów i inne
    StPr/20/0610

    Nauczyciel wychowania przedszkolengo. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej.
    StPr/20/0609
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN