Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Pakowanie wyrobów gotowych oraz II gat. kontrola poprawności zgrzewu opakowań, układanie wyrobów na paletach, obsługa owijarki, naklejanie etykiet na opakowanie, prace porządkowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 17.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: HYGIENIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Elżbieta Szczygieł
    Numer telefonu: 728827112
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Organozowanie załadunków oraz wyładunków w transporcie drogowym. Opracowanie tras oraz prowadzenie kierowców. Stosowanie przepisów prawa dotyczących organizacji transportu. Uczestnictwo w negocjacjach z klientem. Kontakt z kierowcą. Nadzorowanie procesu transportowego z wykorzystaniem systemów monitorowania. Prowadzenie dopkumentacji z CMR. Przyjmopwanie zleceń oraz kontakt z klientem. Przestrzeganie zasad etyki. Sporządzanie dokumentów.
    StPr/20/0363
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Projektant branżowy
    StPr/20/0603
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Sprawuje nadzór nad budynkiem szkoły i halą sportową, kontroluje i naprawia urządzenia i sprzęt szkolny, przeprowadza drobne remonty budynku oraz pomieszczeń w szkole, konserwujei naprawia zamki, odpowiada za utrzymanie porządku wokół budynku szkoły, wykonuje inne czynności zlecone przed dyrektora
    StPr/20/0602
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca biurowa
    StPr/20/0599
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca przy produkcji okien I drzwi.
    StPr/20/0600

    Przygotowanie i zakładanie surowców na ring produkcyjny, kontrola jakości produkowanych wyrobów, dbałość o stan techniczny lini produkcyjnej, pakowanie, paletowanie wyrobów, prace porządkowe, obsługa owijarki.
    StPr/20/0601

    Pakowanie wyrobów gotowych oraz II gat. kontrola poprawności zgrzewu opakowań, układanie wyrobów na paletach, obsługa owijarki, naklejanie etykiet na opakowanie, prace porządkowe.
    StPr/20/0598

    opieka nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, pomoc w czynnościach higienicznych oraz porządkowych, organizowanie dzieciom czasu ( zabawa z dziećmi)
    StPr/20/0594
    wynagrodzenie od od 3 150 PLN

    Zakres obowiązków wynikający z uprawnień położnej.
    22/10/2020
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Zakres obowiązków wynikający z uprawnień pielęgniarki.
    21/10/2020