Opiekunka w żłobku

Miejsce pracy: Mickiewicza 38, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, pomoc w czynnościach higienicznych oraz porządkowych, organizowanie dzieciom czasu ( zabawa z dziećmi)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
    • pierwsza pomoc
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Żłobek Timi
      Adres: Mickiewicza 38, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Anna Cieślik
      Numer telefonu: 693708907
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Organozowanie załadunków oraz wyładunków w transporcie drogowym. Opracowanie tras oraz prowadzenie kierowców. Stosowanie przepisów prawa dotyczących organizacji transportu. Uczestnictwo w negocjacjach z klientem. Kontakt z kierowcą. Nadzorowanie procesu transportowego z wykorzystaniem systemów monitorowania. Prowadzenie dopkumentacji z CMR. Przyjmopwanie zleceń oraz kontakt z klientem. Przestrzeganie zasad etyki. Sporządzanie dokumentów.
      StPr/20/0363
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Projektant branżowy
      StPr/20/0603
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Sprawuje nadzór nad budynkiem szkoły i halą sportową, kontroluje i naprawia urządzenia i sprzęt szkolny, przeprowadza drobne remonty budynku oraz pomieszczeń w szkole, konserwujei naprawia zamki, odpowiada za utrzymanie porządku wokół budynku szkoły, wykonuje inne czynności zlecone przed dyrektora
      StPr/20/0602
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca biurowa
      StPr/20/0599
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca przy produkcji okien I drzwi.
      StPr/20/0600

      Przygotowanie i zakładanie surowców na ring produkcyjny, kontrola jakości produkowanych wyrobów, dbałość o stan techniczny lini produkcyjnej, pakowanie, paletowanie wyrobów, prace porządkowe, obsługa owijarki.
      StPr/20/0601

      Pakowanie wyrobów gotowych oraz II gat. kontrola poprawności zgrzewu opakowań, układanie wyrobów na paletach, obsługa owijarki, naklejanie etykiet na opakowanie, prace porządkowe.
      StPr/20/0598

      opieka nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, pomoc w czynnościach higienicznych oraz porządkowych, organizowanie dzieciom czasu ( zabawa z dziećmi)
      StPr/20/0594
      wynagrodzenie od od 3 150 PLN

      Zakres obowiązków wynikający z uprawnień położnej.
      22/10/2020
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Zakres obowiązków wynikający z uprawnień pielęgniarki.
      21/10/2020