Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Klonowa 40, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Praca biurowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • język niemiecki poziom B2 średniozaawansowany wyższy
      • obsługa programu komputerowego SUBIEKT
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BWS Technika Budowlana spółka z o.o.
        Adres: Klonowa 40, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Beata Kaluza
        Numer telefonu: 600437588
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        wykonywanie poleceń szefa kuchni, dbanie o odpowiednią estetyke przyrządzanych dań, właściwe gospodarowanie produktów spożywczych, współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni
        StPr/20/0563
        wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

        obsługa goości i realizacja zamówień, przygotowania napoi zimnych, ciepłych, napoi alkoholowych, deserów
        StPr/20/0564
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        praca z dziećmi wg.zakresu czynności, praca zmianowa
        StPr/20/0556
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Praca biurowa
        StPr/20/0542
        wynagrodzenie od od 1 500 PLN

        przygotowanie posiłków dla dzieci, komunikatywność, książeczka sanepidowska. Przygotowanie i realizacja posiłków dla odbiorców żywienia zbiorowego i indywidualnego.
        StPr/20/0539

        Pomoc w przygotowywaniu posiłków, komunikatywność, książeczka sanepidowska
        StPr/20/0541

        Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego; weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami; sporządzanie deklaracji PIT,CIT,VAT,JPK
        StPr/20/0521
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Praca polega na montażu i klejeniu elementów gumowych.
        StPr/20/0523

        Kontakt z klientem; pozyskiwanie nowych klientów; przygotowanie kampanii i akcji promocyjnych; organizacja udziału w targach, wystawach i spotkaniach tematycznych
        StPr/20/0524
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Szycie odzieży z różnego rodzaju materiałów
        StPr/20/0525