Elektromechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Częstochowska 93i95, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie usług zgodnie ze stanowiskiem pracy oraz standardami firmy, współpraca z biurem obsługi Klienta w zakresie obsługi zleceń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność diagnostyki i naprawy instalacji elektrycznych - samochodów osobowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: K.J.BAL - Z.E.JENDRO SPÓŁKA JAWNA
      Adres: Częstochowska 93i95, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Zygmunt Jendro
      Numer telefonu: 600 982 698
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8:00 - 16:00
      wykonywanie poleceń szefa kuchni, dbanie o odpowiednią estetyke przyrządzanych dań, właściwe gospodarowanie produktów spożywczych, współpraca z innymi kucharzami i pracownikami kuchni
      StPr/20/0563
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

      obsługa goości i realizacja zamówień, przygotowania napoi zimnych, ciepłych, napoi alkoholowych, deserów
      StPr/20/0564
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      praca z dziećmi wg.zakresu czynności, praca zmianowa
      StPr/20/0556
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca biurowa
      StPr/20/0542
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      przygotowanie posiłków dla dzieci, komunikatywność, książeczka sanepidowska. Przygotowanie i realizacja posiłków dla odbiorców żywienia zbiorowego i indywidualnego.
      StPr/20/0539

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków, komunikatywność, książeczka sanepidowska
      StPr/20/0541

      Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego; weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami; sporządzanie deklaracji PIT,CIT,VAT,JPK
      StPr/20/0521
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca polega na montażu i klejeniu elementów gumowych.
      StPr/20/0523

      Kontakt z klientem; pozyskiwanie nowych klientów; przygotowanie kampanii i akcji promocyjnych; organizacja udziału w targach, wystawach i spotkaniach tematycznych
      StPr/20/0524
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Szycie odzieży z różnego rodzaju materiałów
      StPr/20/0525