RATOWNIK MEDYCZNY

Nr oferty: 13/7/2020Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych obowiązków wynikający z uprawnień ratownika medycznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 29.07.2020
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: Preferowane wykształcenie: średnie / wyższe. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 34 356 12 50
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych, analiza i uzgadnianie kont, rozrachunków
StPr/20/0432
wynagrodzenie od od 3 000 PLN

praca przy samochodach, bieżąca obsługa samochodów, praca przy wymianie opon, praca przy wymianie oleju, itd
StPr/20/0429
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

Obsługa wtryskarek do tworzyw sztucznych.
StPr/20/0425

wykonywanie usług zgodnie ze stanowiskiem pracy oraz standardami firmy, współpraca z biurem obsługi Klienta w zakresie obsługi zleceń
StPr/20/0426

Wykonywanie usług zgodnie ze stanowiskiem pracy oraz standardami firmy, współpraca z biurem obsługi Klienta w zakresie obsługi zleceń
StPr/20/0427

Praca na budowie przy układaniu kostki brukowej i krawężników
StPr/20/0418

obróbka ciast pszenno-żytnich, obróbka ciast półcukierniczych, obsługa pieca piekarniczego Wymiar czasu pracy : 5.00-13.00, 14.00-22.00, 20.00-4.00
StPr/20/0414

Przewóz i zabezpieczenie towarów samochodwm dostawczym do 3,5t po krajach Unii Europejskiej
StPr/20/0415

Zakres wykonywanych obowiązków wynika z uprawnień pielęgniarki.
15/7/2020
wynagrodzenie od od 3 600 PLN

Zakres wykonywanych obowiązków wynikający z uprawnień położnej.
14/7/2020