Palacz

Miejsce pracy: Ogrodowa 19, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: -kontroowanie stanu technicznego kotłówi urządzeń pomocniczych, -prowadzenie rejestru odczytów urządzeń pomiaru - sterowanie pracą kotłów, - monitoriwanie ciśnienia, - systematyczne oczyszczanie kotłów oraz załadunek opału.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako Palacz c.o. w kotłach powyżej 350 kW, świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
    Adres: Kazimierza i Wiktorii Niegolewskich 3, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, wo
    Osoba do kontaktu: Adama Latos
    Numer telefonu: 34 351 36 28
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Godziny : 7.00-15.00
    Nauczyciel - przedmiotów zawodowych elektrycznych
    StPr/20/0350
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych pojazdów samochodowych
    StPr/20/0351

    -kontroowanie stanu technicznego kotłówi urządzeń pomocniczych, -prowadzenie rejestru odczytów urządzeń pomiaru - sterowanie pracą kotłów, - monitoriwanie ciśnienia, - systematyczne oczyszczanie kotłów oraz załadunek opału.
    StPr/20/0334

    Realizacja zadań zgodnie z planem audytu, ocena zgodności prowadzonej działalnościz przepisami prawa oraz z obowiażującymi w jednostce procedurami wewnętrznymi, ocena celowości, efektywnościi skuteczności podejmowanych działan w zakresie systemów zarządzania i kontroli, ocena funkcjonowania kontroli zarządczej, analiza ryzyka podejmowanych działań, ocena wiarygodności sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu. WYMAGANIA: pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publiczych, osoba nie karana za umyślne przestępstwo skarbowe, posiadająca wyższe wykształcenie, posaidanie kwalifikacji do przeprowadzania audytu zgodnie z art. 286 ust. 1 pkt. 5 ustawy o finansach publicznych, mile widziane doświadczenie w zakresie audytu w sektorze finansów publicznych, komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole
    StPr/20/0321
    wynagrodzenie od od 4 090 PLN

    Obsługa gości lokalu - obsługa kasy fisklanej
    StPr/20/0319

    Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobą starszą.
    10/6/2020
    wynagrodzenie od od 4 182 PLN

    Sprzątanie powierzchni biurowej oraz hali produkcyjnej
    StPr/20/0282
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca polega na montażu i klejeniu elementów gumowych.
    StPr/20/0284

    -prowadzenie gospodarki finansowej, ksiąg rachunkowych jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami; -kontrola oraz nadzór nad terminową realizacją zawartych umów, porozumień, itd.; -analiza wykorzystywania środków przydzielonych z NFZ i innych będących w dyspozycji jednostki; Okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony -nadzorowanie opracowywania zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania planów finansowo-rzeczowych; -nadzorowanie i organizowanie pracy podległego działu księgowego oraz płac.
    StPr/20/0273
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
    StPr/20/0265