kasjer - kelner

Miejsce pracy: Plac Niepodległości 1, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości lokalu - obsługa kasy fisklanej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
    • książeczka sanepidowska
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Usługowo Handlowy Bistro Caffe
      Adres: Plac Niepodległości 1, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 791270131
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Nauczyciel - przedmiotów zawodowych elektrycznych
      StPr/20/0350
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych pojazdów samochodowych
      StPr/20/0351

      -kontroowanie stanu technicznego kotłówi urządzeń pomocniczych, -prowadzenie rejestru odczytów urządzeń pomiaru - sterowanie pracą kotłów, - monitoriwanie ciśnienia, - systematyczne oczyszczanie kotłów oraz załadunek opału.
      StPr/20/0334

      Realizacja zadań zgodnie z planem audytu, ocena zgodności prowadzonej działalnościz przepisami prawa oraz z obowiażującymi w jednostce procedurami wewnętrznymi, ocena celowości, efektywnościi skuteczności podejmowanych działan w zakresie systemów zarządzania i kontroli, ocena funkcjonowania kontroli zarządczej, analiza ryzyka podejmowanych działań, ocena wiarygodności sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu. WYMAGANIA: pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publiczych, osoba nie karana za umyślne przestępstwo skarbowe, posiadająca wyższe wykształcenie, posaidanie kwalifikacji do przeprowadzania audytu zgodnie z art. 286 ust. 1 pkt. 5 ustawy o finansach publicznych, mile widziane doświadczenie w zakresie audytu w sektorze finansów publicznych, komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole
      StPr/20/0321
      wynagrodzenie od od 4 090 PLN

      Obsługa gości lokalu - obsługa kasy fisklanej
      StPr/20/0319

      Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobą starszą.
      10/6/2020
      wynagrodzenie od od 4 182 PLN

      Sprzątanie powierzchni biurowej oraz hali produkcyjnej
      StPr/20/0282
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca polega na montażu i klejeniu elementów gumowych.
      StPr/20/0284

      -prowadzenie gospodarki finansowej, ksiąg rachunkowych jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami; -kontrola oraz nadzór nad terminową realizacją zawartych umów, porozumień, itd.; -analiza wykorzystywania środków przydzielonych z NFZ i innych będących w dyspozycji jednostki; Okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony -nadzorowanie opracowywania zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania planów finansowo-rzeczowych; -nadzorowanie i organizowanie pracy podległego działu księgowego oraz płac.
      StPr/20/0273
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
      StPr/20/0265