Szwaczka, Krawcowa

Miejsce pracy: Cegielniana 23, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Szycie odzieży z różnego rodzaju materiałów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.05.2020
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "LEDAPOL" Dariusz Krawczyk
      Adres: Cegielniana 23, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Stachura
      Numer telefonu: 343562632 wew 13
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      -prowadzenie gospodarki finansowej, ksiąg rachunkowych jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami; -kontrola oraz nadzór nad terminową realizacją zawartych umów, porozumień, itd.; -analiza wykorzystywania środków przydzielonych z NFZ i innych będących w dyspozycji jednostki; Okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony -nadzorowanie opracowywania zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania planów finansowo-rzeczowych; -nadzorowanie i organizowanie pracy podległego działu księgowego oraz płac.
      StPr/20/0273
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
      StPr/20/0265

      operator maszyny do powlekania i laminowania materiałów - obsługa maszyny oraz całego procesu technologicznego powlekania i laminowania materiałów, konfekcjonowanie, przygotowywanie materiału do produkcji. Dodatkowym atutem jest chęć podjęcia pracy przez bezrobotnego
      StPr/20/0260
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Szycie odzieży z różnego rodzaju materiałów
      StPr/20/0262

      Zadania będą do wykonania kilka razy w miesiącu. Szczegółowe informacje nt. zadań kandydat/-ka dostanie podczas korespondowania. Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. Doświadczenie nie jest wymagane. Podczas współpracy pracodawca będzie instruował i wspierał w tej pracy. Wynagrodzenie płatne za osiągnięte efekty, tj. 1% wartości pozyskanego zlecenia detektywistycznego (przedział finansowy: pomiędzy 20 zł a 65 zł).
      StPr/20/0234
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Szycie odzieży w zespole
      StPr/20/0156

      Funkcjonariusz policji - ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymanie bezpieczeństwa i porządku publicznego; Dodatkowe informacje w zakladce "Rekrutacja" na stronie www.slaska.policja.gov.pl Sposób ko
      StPr/20/0118
      wynagrodzenie od od 2 790 PLN