Asystent/-ka ds. pozyskiwania spraw z powiatu lublinieckiego

Miejsce pracy: 42-700 Lubliniec 0, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Zadania będą do wykonania kilka razy w miesiącu. Szczegółowe informacje nt. zadań kandydat/-ka dostanie podczas korespondowania. Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. Doświadczenie nie jest wymagane. Podczas współpracy pracodawca będzie instruował i wspierał w tej pracy. Wynagrodzenie płatne za osiągnięte efekty, tj. 1% wartości pozyskanego zlecenia detektywistycznego (przedział finansowy: pomiędzy 20 zł a 65 zł).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa komputera i internetu w podstawowym zakresie [Inne] : Komunikatywność w języku polskim pisemnie i ustnie, dostęp do komputera z internetem, posiadanie profilu na FB, @, telefonu. Praca, o której mowa, będzie dorywcza, zarobkowa, zdalna. Osoba na tym stanowisku musi mieszkać na terenie powiatu lublinieckiego.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Biuro Detektywistyczne DAMkA Aneta Nowak
    Adres: Dworcowa 38a/101, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Aneta Nowak
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    -prowadzenie gospodarki finansowej, ksiąg rachunkowych jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami; -kontrola oraz nadzór nad terminową realizacją zawartych umów, porozumień, itd.; -analiza wykorzystywania środków przydzielonych z NFZ i innych będących w dyspozycji jednostki; Okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony -nadzorowanie opracowywania zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania planów finansowo-rzeczowych; -nadzorowanie i organizowanie pracy podległego działu księgowego oraz płac.
    StPr/20/0273
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
    StPr/20/0265

    operator maszyny do powlekania i laminowania materiałów - obsługa maszyny oraz całego procesu technologicznego powlekania i laminowania materiałów, konfekcjonowanie, przygotowywanie materiału do produkcji. Dodatkowym atutem jest chęć podjęcia pracy przez bezrobotnego
    StPr/20/0260
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Szycie odzieży z różnego rodzaju materiałów
    StPr/20/0262

    Zadania będą do wykonania kilka razy w miesiącu. Szczegółowe informacje nt. zadań kandydat/-ka dostanie podczas korespondowania. Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. Doświadczenie nie jest wymagane. Podczas współpracy pracodawca będzie instruował i wspierał w tej pracy. Wynagrodzenie płatne za osiągnięte efekty, tj. 1% wartości pozyskanego zlecenia detektywistycznego (przedział finansowy: pomiędzy 20 zł a 65 zł).
    StPr/20/0234
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Szycie odzieży w zespole
    StPr/20/0156
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Naprawa samochodów osobowych i dostawczych
    StPr/20/0147

    Funkcjonariusz policji - ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymanie bezpieczeństwa i porządku publicznego; Dodatkowe informacje w zakladce "Rekrutacja" na stronie www.slaska.policja.gov.pl Sposób ko
    StPr/20/0118
    wynagrodzenie od od 2 790 PLN