Szwaczka maszynowa

Miejsce pracy: Cegielniana 25, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Szycie odzieży w zespole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praktyczna umiejętność szycia zespołowego na maszynie do szycia, umiejętność obsługi maszyn szwalniczych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Johann SPALLEK "GRACJA"
      Adres: Cegielniana 25, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Robert Spallek
      Numer telefonu: 660 041 629
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15:00
      Szycie odzieży w zespole
      StPr/20/0156
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Naprawa samochodów osobowych i dostawczych
      StPr/20/0147

      Funkcjonariusz policji - ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymanie bezpieczeństwa i porządku publicznego; Dodatkowe informacje w zakladce "Rekrutacja" na stronie www.slaska.policja.gov.pl Sposób ko
      StPr/20/0118
      wynagrodzenie od od 2 790 PLN

      Spawanie metodą MAG (135) wstępnie zmontowanych elementów ze stali konstrukcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, obróbka spoin zgodnie z wytycznymi, dbanie o powierzone urządzenia.
      StPr/19/1680
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      Nadzór nad właściwym stanem technicznym oraz dokumentacją maszyn i urządzeń, planowanie, zlecenie, przeprowadzanie i nadzorowanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń, analiza przyczyn aw
      StPr/19/1681
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Montaż elementów stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym poprzez szczepianie części, przygotowanie części do spawania przez szlifowanie oraz oznaczenie spoin zgodnie z rysunkiem, kontrola montowanyc
      StPr/19/1682
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN