Funkcjonariusz policji - kursant

Miejsce pracy: Oświęcimska 6, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Funkcjonariusz policji - ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymanie bezpieczeństwa i porządku publicznego; Dodatkowe informacje w zakladce "Rekrutacja" na stronie www.slaska.policja.gov.pl Sposób ko
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu
    Adres: Oświęcimska 6, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 34 323 22 23, 222
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wymagane dokumenty: informacja w zakładce "Rekrutacja" na stronie www.slaska.policja.gov.pl
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7:30 - 15:30
    Szycie odzieży w zespole
    StPr/20/0156
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Naprawa samochodów osobowych i dostawczych
    StPr/20/0147

    Funkcjonariusz policji - ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymanie bezpieczeństwa i porządku publicznego; Dodatkowe informacje w zakladce "Rekrutacja" na stronie www.slaska.policja.gov.pl Sposób ko
    StPr/20/0118
    wynagrodzenie od od 2 790 PLN

    Spawanie metodą MAG (135) wstępnie zmontowanych elementów ze stali konstrukcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, obróbka spoin zgodnie z wytycznymi, dbanie o powierzone urządzenia.
    StPr/19/1680
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    Nadzór nad właściwym stanem technicznym oraz dokumentacją maszyn i urządzeń, planowanie, zlecenie, przeprowadzanie i nadzorowanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń, analiza przyczyn aw
    StPr/19/1681
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Montaż elementów stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym poprzez szczepianie części, przygotowanie części do spawania przez szlifowanie oraz oznaczenie spoin zgodnie z rysunkiem, kontrola montowanyc
    StPr/19/1682
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN