Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Oleska 24, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy produkcji elementów drewnianych uli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie oraz znajomość obróbki drewna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BARTNY.PL LUCYNA BEJM
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sobieskiego 9, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Wioleta Gloc
      Numer telefonu: 34 350 60 74-77
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      obsługa plotera drukującego, kontrola jakości wytwarzanych produktów
      StPr/20/0059
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      szycie odzieży
      StPr/20/0060

      projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
      StPr/20/0061

      operator maszyny do powlekania i laminowania materiałów - obsługa maszyny oraz całego procesu technologicznego powlekania i laminowania materiałów, konfekcjonowanie, przygotowywanie materiału do produ
      StPr/20/0062
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      montaż instalacji wod-kan i c.o.
      StPr/20/0063

      dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego, kontrola dat ważności produktów, dbałość o oznaczenie cenowe
      StPr/20/0053

      przygotowywanie towaru do sprzedaży np. wystawianie ich na półki, dekoracja witryn, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami, kradzieżą; udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawa
      StPr/20/0050
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      nauczanie plastyki w szkole ponadpodstawowej
      StPr/20/0036
      wynagrodzenie od 436,17 - 463,7 PLN

      przygotowanie potraw zgodnie z recepturami; utrzymanie porządku na stanowisku pracy
      StPr/20/0026
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      utrzymanie czystości, obróbka warzyw, pomoc w sporządzaniu dań
      StPr/20/0027