Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Tuwima 2A, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie projektów medali i nagród w programami CorelDRAW lub Illustrator
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 137,9 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: Grafika komputerowa
    Uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe
    • kreatywność
      Wymagania pożądane
      • obsługa programu Adobe Illustrator
      • obsługa programu CorelDRAW
        Wymagania dodatkowe
        • wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: Grafika komputerowa
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: FELIX FACTOR Michał FELIKS
          Adres: Tuwima 2A, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Michał Feliks
          Numer telefonu: 534 323 313
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: -
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          obsługa plotera drukującego, kontrola jakości wytwarzanych produktów
          StPr/20/0059
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          szycie odzieży
          StPr/20/0060

          projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
          StPr/20/0061

          operator maszyny do powlekania i laminowania materiałów - obsługa maszyny oraz całego procesu technologicznego powlekania i laminowania materiałów, konfekcjonowanie, przygotowywanie materiału do produ
          StPr/20/0062
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          montaż instalacji wod-kan i c.o.
          StPr/20/0063

          dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego, kontrola dat ważności produktów, dbałość o oznaczenie cenowe
          StPr/20/0053

          przygotowywanie towaru do sprzedaży np. wystawianie ich na półki, dekoracja witryn, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami, kradzieżą; udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawa
          StPr/20/0050
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          nauczanie plastyki w szkole ponadpodstawowej
          StPr/20/0036
          wynagrodzenie od 436,17 - 463,7 PLN

          przygotowanie potraw zgodnie z recepturami; utrzymanie porządku na stanowisku pracy
          StPr/20/0026
          wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

          utrzymanie czystości, obróbka warzyw, pomoc w sporządzaniu dań
          StPr/20/0027