Kierowca samochodu dostawczego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: kierowanie samochodem dostawczym na terenie kraju oraz Unii Europejskiej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane 6 - miesięczne doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sobieskiego 9, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Wioleta Gloc
      Numer telefonu: 343515280
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego, kontrola dat ważności produktów, dbałość o oznaczenie cenowe
      StPr/20/0053

      przygotowywanie towaru do sprzedaży np. wystawianie ich na półki, dekoracja witryn, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami, kradzieżą; udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawa
      StPr/20/0050
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      nauczanie plastyki w szkole ponadpodstawowej
      StPr/20/0036
      wynagrodzenie od 436,17 - 463,7 PLN

      przygotowanie potraw zgodnie z recepturami; utrzymanie porządku na stanowisku pracy
      StPr/20/0026
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      utrzymanie czystości, obróbka warzyw, pomoc w sporządzaniu dań
      StPr/20/0027

      realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą
      StPr/20/0031
      wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

      opieka nad osobą starszą- NIEMCY
      7/1/2020
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 5 700 PLN

      Prace pomocnicze przy produkcji elementów drewnianych uli
      StPr/20/0020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Liczenie Towarów za pomocą skanera.
      4/1/2020
      wynagrodzenie od 18 - 20 PLN

      Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, ciągów komunikacyjnych.
      5/1/2020