Opiekun osób starszych

Nr oferty: 1/1/2020Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobami starszymi.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 07.01.2020
System wynagradzania:
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą ( w rodzinie również ), a także mile widziana znajomość języka obcego, aczkolwiek istnieje możliwość zorganizowania kursu językowego.
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 34 356 12 50
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
obsługa plotera drukującego, kontrola jakości wytwarzanych produktów
StPr/20/0059
wynagrodzenie od od 2 700 PLN

szycie odzieży
StPr/20/0060

projektowanie i szycie odzieży, konstrukcja szablonów odzieżowych, stopniowanie
StPr/20/0061

operator maszyny do powlekania i laminowania materiałów - obsługa maszyny oraz całego procesu technologicznego powlekania i laminowania materiałów, konfekcjonowanie, przygotowywanie materiału do produ
StPr/20/0062
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

montaż instalacji wod-kan i c.o.
StPr/20/0063

dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego, kontrola dat ważności produktów, dbałość o oznaczenie cenowe
StPr/20/0053

przygotowywanie towaru do sprzedaży np. wystawianie ich na półki, dekoracja witryn, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami, kradzieżą; udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawa
StPr/20/0050
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

nauczanie plastyki w szkole ponadpodstawowej
StPr/20/0036
wynagrodzenie od 436,17 - 463,7 PLN

przygotowanie potraw zgodnie z recepturami; utrzymanie porządku na stanowisku pracy
StPr/20/0026
wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

utrzymanie czystości, obróbka warzyw, pomoc w sporządzaniu dań
StPr/20/0027