POMOC OPIEKUNA DZIECI

Nr oferty: 113/10/2019Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi pod kierunkiem opiekuna w szczególności zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dziecka w instytucji opieki,wykonywanie czynności przygotowawczych do zajęć opiekuńc
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.01.2020
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: Wymagania: 1) wykształcenie średnie, licencjat lub wyższe 2) min. 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 3) mile widziane kwalifikacje opiekuna 4) wysoka kultura osobista 5) sumienność i za
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 34 356 12 50
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
Praca w przedszkolu w oddziale integracyjnym na stanowisku nauczyciela wspomagającego.
StPr/19/0842
wynagrodzenie od od 2 250 PLN

Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników oraz zleceniobiorców, sporządzanie list płac, realizacja zadań w obszarze rozliczania czasu pracy pracowników, wystawianie wymaganych przepisami dokument
StPr/19/0835
wynagrodzenie od od 1 125 PLN

oprawa muzyczna mszy i innych obrzędów religijnych
StPr/19/0837
wynagrodzenie od od 694 PLN

prowadzenie okresowych kontroli obiektów sanitarnych, przegląd, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych
StPr/19/0838
wynagrodzenie od od 2 522 PLN

opieka nad osobą starszą- NIEMCY
14/9/2019
data rozpoczęcia pracy od
wynagrodzenie od od 5 700 PLN

zamieszczanie ofert sprzedaży w serwisie Allegro; kontrola jakości zamieszczanego towaru
StPr/19/0810

Opieka nad dziećmi pod kierunkiem opiekuna w szczególności zapewnienie bhp pobytu dziecka w instytucji opieki; wykonywanie czynności przygotowawczych do zajęć; sprzątanie sal, mycie i/lub pranie zabaw
StPr/19/0787

Czynności naprawcze, montaż maszyn i urządzeń po naprawie, praca z dok. techniczną, pomiary warsztatowe, wykonywanie zabezpieczeń E-mail: [email protected]
StPr/19/0808
wynagrodzenie od od 2 500 PLN

Przyjmowanie dostaw towaru, przygotowanie zamówień, planowanie wykonania przestrzeni magazynowej, obsługa urządzeń magazynowych.E-mail: [email protected]
StPr/19/0809

Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobami starszymi.
115/10/2019
wynagrodzenie od od 5 000 PLN