Pomoc opiekunki dziecięcej

Miejsce pracy: Kazimierza i Wiktorii Niegolewskich 5, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi pod kierunkiem opiekuna w szczególności zapewnienie bhp pobytu dziecka w instytucji opieki; wykonywanie czynności przygotowawczych do zajęć; sprzątanie sal, mycie i/lub pranie zabaw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • zaświadczenie o niekaralności
    • sumienność
    • zaradność
    • aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne
    • Komunikatywność
    • cierpliwość
    • doswiadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 (wymagany staż - lata: 2)
      Pracodawca: "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Klonowa 11, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: AGNIESZKA STELMASZCZYK
      Numer telefonu: 729-870-079
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników oraz zleceniobiorców, sporządzanie list płac, realizacja zadań w obszarze rozliczania czasu pracy pracowników, wystawianie wymaganych przepisami dokument
      StPr/19/0835
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      oprawa muzyczna mszy i innych obrzędów religijnych
      StPr/19/0837
      wynagrodzenie od od 694 PLN

      prowadzenie okresowych kontroli obiektów sanitarnych, przegląd, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych
      StPr/19/0838
      wynagrodzenie od od 2 522 PLN

      opieka nad osobą starszą- NIEMCY
      14/9/2019
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 5 700 PLN

      zamieszczanie ofert sprzedaży w serwisie Allegro; kontrola jakości zamieszczanego towaru
      StPr/19/0810
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Opieka nad dziećmi pod kierunkiem opiekuna w szczególności zapewnienie bhp pobytu dziecka w instytucji opieki; wykonywanie czynności przygotowawczych do zajęć; sprzątanie sal, mycie i/lub pranie zabaw
      StPr/19/0787

      Czynności naprawcze, montaż maszyn i urządzeń po naprawie, praca z dok. techniczną, pomiary warsztatowe, wykonywanie zabezpieczeń E-mail: [email protected]
      StPr/19/0808
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Przyjmowanie dostaw towaru, przygotowanie zamówień, planowanie wykonania przestrzeni magazynowej, obsługa urządzeń magazynowych.E-mail: [email protected]
      StPr/19/0809

      Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobami starszymi.
      115/10/2019
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      dbanie o bezpieczeństwem dzieci, szczególna troska o zdrowie dziecka, podawanie leków np. ze względu na przewlekłą chorobę dziecka zgodnie z instrukcjami lekarza prowadzącego, wczesne reagowanie na ni
      114/10/2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN