Konsultant ds. rekrutacji

Nr oferty: 95/8/2019Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, promowanie firmy, organizowanie i udział w eventach terenowych mających na celu pozyskanie po
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.08.2019
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: • prawo jazdy (warunek konieczny), • gotowość do wykonywania pracy mobilnej na podległym terenie, • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu: 34 356 12 50
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
obsługa klientów i zapoznawanie ich z ofertą klubu, porządkowanie dokumentów związanych z rejestracją klientów, dbanie o porządek na terenie obiektu
StPr/19/0769
wynagrodzenie od od 2 250 PLN

Obróbka wstępna i wykończeniowa elementów drewnianych
StPr/19/0758

Praca w przedszkolu w oddziale integracyjnym na stanowisku nauczyciela wspomagającego
StPr/19/0750

Realizacja transportu drogowego towarów, wykonywanie poleceń pracodawcy, dbałość o powierzone mienie, sumienne prowadzenie dokumentacji, praca na terenie krajów UE
StPr/19/0752

utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach, sprzątanie zgodnie z wymogami sanitarnymi, dbanie o czystość terenu należącego do szkoły
StPr/19/0753

rozliczanie materiałów, wydawanie i przyjmowanie materiałów
StPr/19/0755
wynagrodzenie od od 2 700 PLN

zamieszczanie ofert sprzedaży w serwisie Allegro; kontrola jakości zamieszczanego towaru
StPr/19/0727

Obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych należnych pracownikom na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS; sporządzanie list płac; obliczanie wynagrodzeń oraz inny
StPr/19/0685

szycie odzieży
98/8/2019

aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, promowanie firmy, organizowanie i udział w eventach terenowych mających na celu pozyskanie po
95/8/2019