Pracownik administracyjno- biurowy

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca biurowa, obsługa komputera, obsługa urządzeń biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Pracodawca: A-Z BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Adam Pyka
      Numer telefonu: 605 650 008
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Zatrudnienie w charakterze logopedy w specjalnej placówce oświatowej. Ogół praw i obowiązków regulowanych ustawą: karta nauczyciela. Praca z dziećmi i młodzieżą o różnym stopniu niepełnosprawności. Ni
      StPr/19/0686
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych należnych pracownikom na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS; sporządzanie list płac; obliczanie wynagrodzeń oraz inny
      StPr/19/0685

      Nauczanie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik logistyk.
      StPr/19/0650
      wynagrodzenie od 2 157,3 - 2 960,55 PLN

      szycie odzieży
      98/8/2019

      prowadzenie umów kontraktowych; prowadzenie spraw kadrowych; prowadzenie akt osobowych; obsługa programu kadrowego; tworzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
      StPr/19/0646

      organizowanie Rad Społecznych; prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnetrznymi; rozliczanie projektów unijnych; zastępstwa w sekretariacie; kontrola zarządcza
      StPr/19/0647

      aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, promowanie firmy, organizowanie i udział w eventach terenowych mających na celu pozyskanie po
      95/8/2019

      sprzedaż kosmetyków naturalnych
      94/7/2019
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      sprzątanie biur, toalet i korytarzy
      92/7/2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Prowadzenie gosp. magazynowej, przygotowanie przesyłek kurierskich
      StPr/19/0628