Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Sądowa 3, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości wokół budynku. Pielęgnacja zieleni - np. koszenie traw. Drobne prace elektryczne i rzemieślnicze wewnątrz budynku. Sprawdzanie pracy urządzeń technicznych w budynku. Przenoszenie/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: GEMINA SP. Z O.O.
    Adres: Trochimowskiego 11, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Andrzej Pędrasik
    Numer telefonu: 512359763
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Kierowanie samochodem dostawczym, przygotowanie samochodu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania. Prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu. Wykony
    StPr/19/0705
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Zatrudnienie w charakterze logopedy w specjalnej placówce oświatowej. Ogół praw i obowiązków regulowanych ustawą: karta nauczyciela. Praca z dziećmi i młodzieżą o różnym stopniu niepełnosprawności. Ni
    StPr/19/0686

    Obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych należnych pracownikom na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS; sporządzanie list płac; obliczanie wynagrodzeń oraz inny
    StPr/19/0685

    Nauczanie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik logistyk.
    StPr/19/0650
    wynagrodzenie od 2 157,3 - 2 960,55 PLN

    szycie odzieży
    98/8/2019

    prowadzenie umów kontraktowych; prowadzenie spraw kadrowych; prowadzenie akt osobowych; obsługa programu kadrowego; tworzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
    StPr/19/0646

    organizowanie Rad Społecznych; prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnetrznymi; rozliczanie projektów unijnych; zastępstwa w sekretariacie; kontrola zarządcza
    StPr/19/0647

    aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekuna Osób Starszych w Niemczech, promowanie firmy, organizowanie i udział w eventach terenowych mających na celu pozyskanie po
    95/8/2019

    sprzedaż kosmetyków naturalnych
    94/7/2019
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    sprzątanie biur, toalet i korytarzy
    92/7/2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN