Zamknij
REKLAMA

Działania Prędkość zakończone

23:59, 02.09.2019 | .
Skomentuj Działania Prędkość zakończone / Lubliniec
REKLAMA

Pomimo wielu informacji na temat tragicznych skutków zbyt szybkiej jazdy i apeli o jazdę zgodną z przepisami kierowcy w dalszym ciągu często nie stosują się do ograniczeń prędkości. Świadczą o tym rezultaty zakończonych działań pn. „Prędkość”, które prowadzone były wczoraj na drogach powiatu lublinieckiego.

Niestety pomimo wielu policyjnych działań profilaktycznych, informacji na temat tragicznych wypadków będących następstwem zbyt szybkiej jazdy oraz apeli dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym, niektórzy kierowcy w dalszym ciągu nie przestrzegają przepisów i zdarza się, że znacznie przekraczają prędkość w terenie zabudowanym. Tak też był w dniu wczorajszym w miejscowości Piasek, gdzie na ulicy Wolności policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem Renault, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 110km/h. Za stwierdzone wykroczenie 24-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł, a na jego konto dopisanych zostanie 10 pkt. karnych. Dodatkowo w świetle obowiązujących przepisów mieszkaniec powiatu gliwickiego stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.
W trakcie wczorajszych działań, w miejscowości Skrzydłowice lublinieccy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu strzeleckiego, który nie dość, że przekroczył obowiązujące w tym rejonie ograniczenie prędkości to jeszcze prowadził swój pojazd pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna ponownie stanie przed sądem.

Łącznie w trakcie działań "Prędkość" na drogach powiatu lublinieckiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec nałożyli na kierujących, którzy naruszyli przepisy 38 mandatów karnych.

[KPP Lubliniec]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA