Zamknij
REKLAMA

Gmina Woźniki jest kobietą

21:09, 15.10.2019 | .
Skomentuj Gmina Woźniki jest kobietą / Woźniki
REKLAMA

18 października br. (piątek) o godz. 18:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Woźnikach odbędzie się wyjątkowe spotkanie adresowane do kobiet zaangażowanych w działalność społeczną, członkiń organizacji pozarządowych oraz Kół Gospodyń Wiejskich (isniejących i tworzących się) z terenu Gminy Woźniki.

 

 

Celem przedsięwzięcia jest integracja środowiska aktywnych społecznie kobiet i wymiana ich doświadczeń w zakresie wolontariatu i tzw. działalności pożytku publicznego. Spotkanie będzie także okazją do konsultacji nowego "Programu Współpracy Gminy Woźniki z organizacjami pozarządowymi" na 2020 rok, wypracowania pomysłów, rozwiązań, a być może także - do nawiązania nowych kontaktów i podjęcia wspólnych, nowatorskich projektów.

 

 

Organizacje pozarządowe Gminy Woźniki od wielu lat pełnią ważną rolę w realizowaniu polityki społecznej, miejscowo starają się rozpoznawać i zaspokajać potrzeby lokalnej społeczności i robią to skutecznie. Początkowo były to głównie Ochotnicze Straże Pożarne i kluby sportowe, z czasem sektor społeczny zaczął się rozrastać. W ostatnim czasie wyjątkowo zaktywizowały się środowiska kobiet, w niemal każdym sołectwie powstały lub powstają Koła Gospodyń Wiejskich, a i pozostałe organizacje także w dużej mierze opierają się na wiedzy i zaangażaowaniu kobiet.

 

 

Doceniając ich rolę w rozwój sektora NGO (organizacji pozarządowych), zapraszamy na spotkanie, podczas którego oprócz tematów oficjalnych, zaplanowano także część nieformalną; w programie "kobiece" tematy ze sfery zdrowia, żywienia i urody, prezentacje marek kosmetycznych oraz poczęstunek.

 

 

Organizacje, które jeszcze nie zgłosiły udziału swoich członkiń, prosimy o przesłanie informacji o liczbie uczestniczek: tel. 34 3669929, e-mail: [email protected]

 

 

[UM Woźniki]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz