Zamknij
REKLAMA

Plan Zagospodarowania Przestrzennego ankiety konsultacyjne

22:48, 02.09.2019 | .
Skomentuj Plan Zagospodarowania Przestrzennego ankiety konsultacyjne / Woźniki
REKLAMA

Gmina Woźniki jest w trakcie opracowywania Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego. Obecnie trwają konsultacje społeczne, współorganizowane przez Fundację Sendzimira, mające na celu poznanie społecznych oczekiwań co do przyszłości gminy Woźniki, wyznaczenia kierunków jej rowoju i rozpoznania potrzeb mieszkańców m.in. w obszarach terenów zieleni, zagospodarowania nowej strefy przemysłowo – ekonomicznej i jej styku z terenami mieszkalnymi, terenów po byłym PGR w Woźnikach.


W związku z tym prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Państwa odpowiedzi są dla nas bardzo ważne. Zapewniamy, że wszystkie odpowiedzi są anonimowe i objęte tajemnicą, a wyniki zostaną poddane jedynie analizie statystycznej. Bardzo prosimy o udzielenie szczerych i wyczerpujących odpowiedzi. Wyniki badań będą zaprezentowane w trakcie publicznej debaty oraz na stronach internetowych gminy.
W celu zapewnienia lepszej diagnozy sytuacji i pełniejszej analizy potrzeb, zapraszamy Państwa do dyskusji, licząc na opinie, stanowiska i propozycje z Państwa strony.
Prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety do dnia 30.09.2019 r. na formularzu, który można pobrać, klikając poniższy link i przesłanie na adres [email protected] lub wypełnienie ręczne i pozostawienie w Referacie Nieruchomości, Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska, Urząd Miejski w Woźnikach, Rynek 11, pokój 15.

 

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

 

Ankieta konsultacyjna - wersja do edycji

 

Ankieta konsultacyjna - wersja do druku

 

Więcej informacji na temat konsultacji: http://wozniki.pl/pl/konsultacje-przestrzenne.html

[UM Woźniki]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz