Zamknij
REKLAMA

Problemy z uzależnieniem. Poszukaj wsparcia

17:05, 19.05.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Problemy z uzależnieniem. Poszukaj wsparcia / Woźniki

Wiele osób niepokoi się o swoich bliskich, współmałżonka czy nawet dziecko. Zastanawia się, czy nie nadużywa alkoholu, nie korzysta z narkotyków, dopalaczy albo innych środków psychoaktywnych. Bywa, że pojawiają się bardzo bolesne problemy dotyczące stosowania przemocy. Sami nie zawsze potrafimy sobie pomóc, zastanawiamy się, gdzie szukać zrozumienia, terapii i wsparcia.

Dlatego, aby pomóc mieszkańcom naszej gminy, osobom uzależnionym, współuzależnionym, sprawcom i ofiarom przemocy, na terenie ośrodka zdrowia w Woźnikach uruchomiony został punkt konsultacyjny w zakresie poradnictwa oraz terapii, przygotowany także – w razie potrzeby - do utworzenia lokalnej grupy wsparcia. Dyżury w punkcie odbywają się w każdy piątek w godzinach od 17:00 do 20:00 w gabinecie nr 3. Prowadzenie punktu powierzono doświadczonej instruktorce terapii uzależnień - Marzenie Pierz, która od 18 lat pracuje z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi od alkoholu, leków i innych używek. Prowadzi terapię indywidualną, buduje konspekty zajęć w grupach psychoedukacyjnych dla osób współuzależnionych, zajmuje się pracą z ofiarami i sprawcami przemocy domowej, spotyka się z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Numer telefonu: 575 302 120.

Ponadto, w każdy wtorek od 16:30 do 18:30 skorzystać można z poradnictwa z zakresie uzależnień od narkotyków oraz problemów wychowawczych. Dyżur pod numerem telefonu 535 284 367, prowadzi Leszek Szawiński - pedagog, twórca i realizator programów profilaktycznych

[UM Woźniki]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© lubliniec365.pl | Prawa zastrzeżone