Zamknij
REKLAMA

Zawodniczka STB Energia podwójną medalistą na Mistrzostwach Polski Juniorów

17:27, 14.10.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj

W ubiegły weekend w białostockim Centrum Badmintona rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców 2018. Rozgrywki były niezwykle istotne, ponieważ po ich zakończeniu dokonano wyboru składu reprezentacji Polski, która pojedzie na Mistrzostwa Świata Juniorów do Kanady.

W turnieju wystartowało ponad 130 zawodników z całego kraju, a wśród nich gracz lublinieckiego klubu – Agnieszka Foryta. Po niezmierzonych trudach i walce zdobyła 2 medale: srebrny w grze mieszanej i brązowy w grze deblowej kobiet. Dzięki kolejnym sukcesom, które udało się osiągnąć – Agnieszka została powołana do składu reprezentacji Polski.

- To wielkie wyróżnienie dla Agnieszki. Jest niezwykle zdeterminowaną zawodniczką. Medale, które zdobyła w Białymstoku potwierdzają, jak wysoki poziom gry prezentuje. Jest osobą, która nieustannie się rozwija i dąży do osiągnięcia coraz lepszych wyników. Powołanie jej do składu reprezentacji Polski jest wyróżnieniem, na które w 100% zasługuje – mówiła Sonia Wachowska, trener zawodniczki STB Energia Lubliniec.

Źródło: STB Energia Lubliniec

(Powiat Lubliniecki)

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© lubliniec365.pl | Prawa zastrzeżone