Zamknij
REKLAMA

Woźnickie bieganie po autobanie

15:23, 13.07.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Woźnickie bieganie po autobanie / Woźniki

22 czerwca odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna "Woźnickie biegAn1e po autobanie". Nowo wybudowaną autostradę A1 z Woźnik do Pyrzowic można było przemierzyć biegiem lub na rowerze. Zapraszamy do obejrzenie relacji video i zdjęć. 

 

W zawodach uczestniczyło ponad 500 osób. Wieczorem, po sportowych zmaganiach przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci „IV Lubszeckiej Nocy Ceramicznej. Festiwalu ognia i gliny na powitanie lata" w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Woźnikach.

 

Organizatorem imprezy sportowo - rekreacyjnej był Urząd Miejski w Woźnikach we współpracy z katowickim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wykonawcą inwestycji - STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. "Woźnickie bieganie" objął też patronatem Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

W organizacji wydarzenia pomogli nam także: MLKS Woźniki, MGOK Woźniki. Wsparli nas: Ochotnicza Straż Pożarna z Babienicy, Kamieńskich Młynów, Psar, Woźnik, Ligoty Woźnickiej, SPZOZ Lubliniec, Komisariat Policji w Woźnikach, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.
Nieocenieni byli wolontariusze, w tym Przyjazna Gmina i Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej. A pomocni: fotoidruk.pl, PLICZKO Gospodarstwo Rolne, Restauracja Zamek na Piasku, Hotel **** Pałac Czarny Las, Majchrzyk Piekarnia Ciastkarnia Ł.M-Maj, P.U.H. „Elan" Andrzej Święciak, GS "Samopomoc Chłopska", Pracownia Ceramiki Artystycznej "Amfora", Veolia PL.


Najmłodsi skorzystali z atrakcji BawiBus – PHU Arda.

 

Wydarzenie sponsorowali: Plastimex Sp. z o.o, Elektromont, Zakład Masarski Więcek, Fina Sp. z o.o., Damian Wolka Mechanika Pojazdowa, Diesel Service Mazanek.

 

Patronat medialny objęły: Dziennik Zachodni Lubliniec NaszeMiasto.pl Radio Katowice.

[UM Woźniki]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© lubliniec365.pl | Prawa zastrzeżone