Zamknij
REKLAMA

Internetowa rezerwacja kolejki - kolejne udogodnienia dla petentów załatwiających sprawy w Wydziale Komunikacji, Drogownictwa i Transportu

15:00, 13.07.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Internetowa rezerwacja kolejki - kolejne udogodnienia dla petentów załatwiających sprawy w Wydziale Komunikacji, Drogownictwa i Transportu / Lubliniec

Już od dziś możesz sprawnie i przede wszystkim online zarezerwować termin wizyty w Wydziale Komunikacji, Drogownictwa i Transportu w Starostwie Powiatowym w Lublińcu. Rezerwacja internetowa umożliwia umówienie wizyty w urzędzie w celu załatwienia spraw takich jak: rejestracja pojazdu zakupionego w kraju bądź za zagranicą, dokonywanie adnotacji w dowodzie rejestracyjnym oraz wielu innych.

W jaki sposób zarezerwować termin wizyty?

Na stronie Starostwa Powiatowego w Lublińcu (www.lubliniec.starostwo.gov.pl) klikamy z prawej strony przycisk INTERNETOWA REZERWACJA KOLEJKI.

Rejestracja jest przejrzysta i przebiega w zaledwie czterech krokach:

Wybranie rodzaju sprawy do załatwienia.
Wybranie dogodnego terminu i godziny wizyty (z maks. 2 tygodniowym wyprzedzeniem).
Zaakceptowanie regulaminu.
Podanie danych osobowych w celu otrzymania potwierdzenia rejestracji.

Po zakończeniu rejestracji na wcześniej udostępniony adres e-mail otrzymujemy kod dostępu, który w dniu wizyty (najlepiej 10 minut przed) wpisujemy na ekranie biletomatu znajdującego się w urzędzie (poziom -1, przed pok. nr 03). Następnie otrzymujemy bilet, uprawniający do wizyty w wydziale. Nieodebranie biletu jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

Ponadto na bilecie pobranym z urządzenia znajdują się informacje o rodzaju sprawy oraz numerze biletu. Istotna jest również informacja o liczbie osób, które czekają na obsługę. Pobranie wydruku z terminala zostaje także odnotowane na stanowisku pracy urzędnika. Jednoczenie naczelnik wydziału, dzięki usłudze online, na bieżąco nadzoruje pracę i funkcjonowanie wydziału.

 

[Starostwo Lubliniec]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© lubliniec365.pl | Prawa zastrzeżone